• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kuman

Роденден
мај 27
Прекар
Pajko
Професија
Student
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=sWPrryViaQU
Програмски јазици
C++, JAVA
На врв Дно