1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ksimon
Последна активност:
8 Април 2020
Зачленет:
29 Април 2011
Мислења:
356
Допаѓања:
193
Поени од трофеи:
165

Ги следи 2

Сподели

ksimon

Gaining Experience

ksimon последен пат беше виден (како):
8 Април 2020