1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
krstanoski
Последна активност:
8 Март 2020
Зачленет:
1 Декември 2010
Мислења:
117
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
227
Пол:
Машко
Локација:
Ohrid
Занимање:
студент

Сподели

krstanoski

Intern, Машко, од Ohrid

krstanoski последен пат беше виден (како):
8 Март 2020