• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kristijand

 1. K

  Apple паметни телефони - генерална дискусија

  Знае некој зошто од кога го купив ајфон 6С не ми дава push notifications (без разлика дали од Вибер, Месинџер, Мејл...) и како да го поправам?
 2. K

  Најдобар Android smart phone

  Здраво, нов сум на форумов, ја видов темава и одма се регистрирав. Иначе прочитав, барате најдобар Андроид телефон. Епа вака, јас имам Desire и сакам да ви го препорачам зошто телефонов работи одлично, HTC Sense-от е предобар (немам ни1 crash), процесорот е премоќен, работи без грешка и...
На врв Дно