• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Kristijan94

 1. Kristijan94

  Проблем со ZTE grand x in

  Дали кога ќе го повзите со компјутер имате проблем како јас, неми покажува во компјутерот дека има USB :(
 2. Kristijan94

  ZTE Grand X In VS Xperia J

  ако најде некој силиконска футрола за zte grand x нека кажи ијас сакам да земам :)
 3. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  Пробав во тоа влегов сега само трепка а кога ќе го наместам на најспоро пак е исто но сепак е добро :D,а за камерата е се во ред само за тоа неможеше ,фала ти многу :D
 4. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  ја пробав таа апликација и истото како и на другите кога ќе ја пуштам да свети одма се гаси нема ни 2 секунди а на копчето ми покажува дека е пуштено,за да ми свети пак треба да стегнам на копчето за да го исклучам и повторно да го уклучам за да свети пак и истото си е :(
 5. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  Internalsis - дали ќе можеш да ми објасниш каде точно да го барам тоа за да не трепка,јас цел телефон го пребарав ама неможев да најдам
 6. Kristijan94

  Проблем со ZTE grand x in

  јас ова го спуштив сега и имам мемориска од 2 гига ми кажува немало место т.е кога ќе ја спуштам од моб ми кажува симнувањето е неуспешно
 7. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  не ,ненизнаев за тоа сега ќе пробам фала ;)
 8. Kristijan94

  Проблем со ZTE grand x in

  а дали ви се гаси блицот кога имате уклучено батерија за светење (flashlight....)
 9. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  пак е исто :(
 10. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  ги пробав сите пак е исто иначе Flashlight
 11. Kristijan94

  Рецензија ZTE Grand X IN

  Дечки дали може некако да ми помогнете со блицот на Zte grand x in инсталирав апликација за да ми служи како светилка но кога ја уклучувам ми се гаси одма (го земав вчера телефонот )дали е нешто проблем со блицот или јас нешто треба да поддесам ..фала однапред
 12. Kristijan94

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Ги пробав сите апликации пак е исто :(
 13. Kristijan94

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Дечки дали може некако да ми помогнете со блицот на Zte grand x in инсталирав апликација за да ми служи како светилка но кога ја уклучувам ми се гаси одма (го земав денеска телефонот )дали е нешто проблем со блицот или јас нешто треба да поддесам ..фала однапред
На врв Дно