1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Кристијан Про
Последна активност:
4 Февруари 2020
Зачленет:
5 oктомври 2012
Мислења:
848
Допаѓања:
142
Поени од трофеи:
215

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
Февруари 22

Сподели

Кристијан Про

Gaining Experience, Машко

Кристијан Про последен пат беше виден (како):
4 Февруари 2020