1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кристијан Николовски's Recent Activity

 1. Кристијан Николовски започна нова тема:

  Помош да пронајдам plugin

  Здраво работам веб страна за продавање на производи ме интересира како можам да направам вака да се избира за некој производ Screenshot...

  Форум: WordPress

  28 Март 2020 во 12:44
 2. Кристијан Николовски започна нова тема:

  Прашање

  Заработените пари на интернет преку што ќе бидне најдобро да се извадат. Понудени се овие опции : Screenshot

  Форум: Е-Бизнис

  25 Март 2020 во 12:51