1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Кристијан Николовски
Последна активност:
30 Април 2020
Зачленет:
2 Мај 2016
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јануари 1999 (Возраст: 21)

Сподели

Кристијан Николовски

Intern, Машко, 21

Кристијан Николовски последен пат беше виден (како):
30 Април 2020