1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kristijan 221
Последна активност:
11 Март 2017
Зачленет:
17 Април 2014
Мислења:
24
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
17 Април 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Kristijan 221

Intern, Машко, 26

Kristijan 221 последен пат беше виден (како):
11 Март 2017