1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
krisbt
Последна активност:
6 Јули 2020 во 23:16
Зачленет:
16 oктомври 2011
Мислења:
23
Допаѓања:
108
Поени од трофеи:
287

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Битола

Сподели

krisbt

Gaining Experience, Машко, од Битола

krisbt последен пат беше виден (како):
Прегледува тема PC + Monitor на делови, 6 Јули 2020 во 23:16