1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KRIGO
Последна активност:
22 Февруари 2019
Зачленет:
28 Август 2008
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
302

Следачи 1

Сподели

KRIGO

Intern

KRIGO последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2019