• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Krenar

 1. K

  Zdravo.Sum te nasoll vo forum i sakam da te prasam dali si go programiral kodot za DAVID...

  Zdravo.Sum te nasoll vo forum i sakam da te prasam dali si go programiral kodot za DAVID fiskallnite.moze da mi pomognes da mi kazes kako se poverzuva i kako se kreira .in fajlot.
 2. K

  Kako se printira SYNERGY фискална smetka na VB 2008

  Jas sakam da gi printiram artikllite od datagrid na fiskalen aparat PF500.
На врв Дно