1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Krenar
Последна активност:
27 Јули 2014
Зачленет:
8 Април 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
17 Февруари 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Krenar

Intern, Машко, 31

Krenar последен пат беше виден (како):
27 Јули 2014