1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kraljevski
Последна активност:
24 Мај 2009
Зачленет:
4 ноември 2008
Мислења:
197
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
28 Декември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

kraljevski

Intern, 33

kraljevski последен пат беше виден (како):
24 Мај 2009