1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kosta2015
Последна активност:
20 Септември 2019
Зачленет:
5 Јули 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
30 Мај 1977 (Возраст: 42)

Сподели

kosta2015

Intern, Машко, 42

kosta2015 последен пат беше виден (како):
20 Септември 2019