• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

korozija

Роденден
17 јуни 1986 (Возраст: 34)
Локација
Novo Selo, Štip, Macedonia
Пол
Машки

Трофеи

  1. 10

    Facebook

    Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно