• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од koren

  1. K

    Рецензија LG 42LM615S

    И јас го купив LG 42 LM 620S, но проблемот е што кога пуштам филм со висока резолуција преку усб, не може никако да се прикаже на цел екран, т.е. fullscreen... тоа е и причината поради која се регистрирав на форумов, да побарам помош. :)
На врв Дно