1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kompjuteri
Последна активност:
30 Мај 2012
Зачленет:
19 Април 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
14 Март 1990 (Возраст: 29)

Сподели

kompjuteri

Intern, Машко, 29

kompjuteri последен пат беше виден (како):
30 Мај 2012