1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kolevski
Последна активност:
21 oктомври 2019 во 10:32
Зачленет:
11 Септември 2016
Мислења:
31
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
6 oктомври 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Kolevski

Intern, Машко, 24

Gamer Wannabe 17 Февруари 2017

Kolevski последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing thread, 21 oктомври 2019 во 10:32