1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kokta
Последна активност:
27 Јуни 2017
Зачленет:
27 Септември 2008
Мислења:
136
Допаѓања:
40
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко

Сподели

Kokta

Intern, Машко

Kokta последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2017