1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kokolo1231
Последна активност:
18 Декември 2017
Зачленет:
13 oктомври 2013
Мислења:
13
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
12 Март 1991 (Возраст: 29)

Сподели

Kokolo1231

Intern, Машко, 29

Kokolo1231 последен пат беше виден (како):
18 Декември 2017