• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kokica

  1. K

    Samsung galaxy note 2 како да ги враќам избришаните слики?

    I jas go imam istiot problem so istiot telefon. Nesakajki gi izbrisav site siki i ne mozam da najdam covek sto moze da mi gi vrati. Znaci slikite ne bea memorirani na memoriska, tuku na memorijata od telefonot. Se javiv so ovlasten servis na Samsung i mi kazaa deka nema sansi za vrakanje na...
На врв Дно