1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kodiak
Последна активност:
7 Февруари 2015
Зачленет:
9 oктомври 2014
Мислења:
29
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
Јануари 17
Локација:
Шредингерова кутија (the pussy is here, too)
Занимање:
Студент, ама демек.

Сподели

Kodiak

Intern, Машко, од Шредингерова кутија (the pussy is here, too)

Evolving. Adapting. Upgrading. 9 oктомври 2014

Kodiak последен пат беше виден (како):
7 Февруари 2015