• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
K
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Јас продавам книга хтмл ако си заинтересиран пиши пп колку нудиш за цена ке се договориме но нема да те фати повеке од 1200...Книгата има околу 150-200 страни
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно