1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Koce1102
Последна активност:
23 oктомври 2019 во 09:36
Зачленет:
22 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
11 Февруари 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Koce1102

Intern, Машко, 29

Koce1102 последен пат беше виден (како):
23 oктомври 2019 во 09:36