1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kobra_13
Последна активност:
12 Август 2014
Зачленет:
7 Септември 2010
Мислења:
19
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

kobra_13

Intern, Машко

kobra_13 последен пат беше виден (како):
12 Август 2014