• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
knajdovski
Реакции
2
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Zdr kako mozam Da go otkodiram Huawei Ascend G62S, IMEI:865388024717871 raboti samo so T-Mobile bi vi bila blagodarna dokolku go dekodiram.Vii
  Телефон : Нокиа 6288
  Кодиран е од Странство
  Сега незнам кој е oд овие ID или IMEl :
  00192DE0E9A3
  CODE: 0542172
  353226/01/349539/9
  _______________________________________________________

  Ако успее да се декодира, имаш пиво xD

  Поздрав...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно