• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

klimentkrstov

Роденден
13 август 1990 (Возраст: 31)
Професија
student
Музика
svasta
Програмски јазици
c,c++,c#
На врв Дно