Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од Kliment123

 1. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 2. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 3. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 4. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 5. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно