1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kliment123
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:44
Зачленет:
14 Јануари 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
13 Февруари 1997 (Возраст: 23)

Сподели

Kliment123

Intern, Машко, 23

Kliment123 последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:44