• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kliment

Роденден
18 мај 1991 (Возраст: 30)
Професија
Student
Музика
house, trance, rnb, hip hop
Програмски јазици
c++
Најчесто користени апликации
mozilla firefox, dev c++, windows live messenger
Омилен спорт
futbal

Трофеи

  1. 50

    5 Години со нас

    Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
На врв Дно