1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
klempus
Последна активност:
23 Август 2012
Зачленет:
9 Мај 2009
Мислења:
62
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
10
Роденден:
7 Август 1983 (Возраст: 36)

Сподели

klempus

Intern, 36

klempus последен пат беше виден (како):
23 Август 2012