1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kirildimeski
Последна активност:
9 Јануари 2017
Зачленет:
14 Јули 2011
Мислења:
38
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Прилеп

Сподели

kirildimeski

Intern, Машко, од Прилеп

kirildimeski последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2017