• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kiril92

 1. K

  Kniga na makedonski za java

  abe bratce cika da ne znasj zs ne mozam da se registriram na rapidshare ???
 2. K

  Kniga na makedonski za java

  ajde nekoj neka mi ja prati i mene knigata :D fala odnapred na [email protected]
 3. K

  Kniga na makedonski za java

 4. K

  Kniga na makedonski za java

  daj nekoj neka mi ja prati java knigata bezrazlika dali e na makedosnki na [email protected] mozit i dvete i na angliski i na makedonski pozelno e na makedonski fala odnapred :D
На врв Дно