• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kiril6

Роденден
19 април 1989 (Возраст: 32)
Професија
Diplomiran inzinjer po kompjuterski mrezi
Омилен цитат
The Reader
Музика
Pop, techno
Најчесто користени апликации
Adobe Dreamweaver
Омилен спорт
Kosarka

Контакт

Скајп
kiril6

Трофеи

  1. 50

    5 Години со нас

    Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
На врв Дно