1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kiril001
Последна активност:
4 Мај 2020
Зачленет:
19 Март 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
15 Јануари 2001 (Возраст: 19)

Сподели

Kiril001

Intern, 19

Kiril001 последен пат беше виден (како):
4 Мај 2020