1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kiresk
Последна активност:
11 Јануари 2020
Зачленет:
15 ноември 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
26 Март 1969 (Возраст: 51)

Сподели

kiresk

Intern, Машко, 51

kiresk последен пат беше виден (како):
11 Јануари 2020