1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

kirems's Recent Activity

  1. kirems одговори на темата Луди цени за gpu.

    Постои друг експлоит на пс4 , освен џеил брејк на 5.05 фирмверот?

    6 Декември 2019 во 19:54