1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kirems
Последна активност:
12 ноември 2019 во 17:05
Зачленет:
28 Април 2015
Мислења:
34
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
25 Декември 1989 (Возраст: 29)

Сподели

kirems

Intern, Машко, 29

kirems последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Прашање за PSU, 12 ноември 2019 во 17:05