• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
KireAMD
Реакции
885
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво Кире, да ве прашам дали уште ја користите GTX 580 и дали ви е за продавање бидејки сум заинтересиран да зимам таква позз :)
  Zdravo Kire, eve vaka neka bide oglasot " Здраво , јас сум Гоце, релативно нов член и сеуште немам право да објавам оглас затоа тоа ќе го направи KireAMD во мое име "
  Подарувам :
  - X7 gaming mouse pad (платнен) 40x43x2mm
  - заштитна силиконска маска за HTC Desire HD (Teracell)
  Zdravo Kire, zainteresiran sum za AMD Phenom II x6 Platforma , moze li mob. da mi dades.Pozdrav!
  • Ми се допаѓа
  Реакции: viksa86
  KireAMD
  KireAMD
  пишан во Приватна Порака.
  Sakas zamena ?
  Imam WD 1TB so doplata 3000, eksteren HD Rack Cooler master x350 da ti doplatam 1000, ili procesor AMD Athlon 64 3500 + DDR1 1 GB DDR400 Corsair glava za glava.Poz :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно