1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои kire_33 ги следи

 1. igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,028
  Допаѓања:
  2,891
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. kirildimeski

  Intern, Машко, од Прилеп
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  90
 3. Roncic

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  648
  Допаѓања:
  697
  Поени од трофеи:
  255
 4. RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  50