1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kire_33
Последна активност:
9 Јули 2020 во 13:56
Зачленет:
16 Февруари 2012
Мислења:
172
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јануари 1988 (Возраст: 32)
Локација:
Прилеп ебаго

Сподели

kire_33

Gaining Experience, Машко, 32, од Прилеп ебаго

:))))))) 16 Февруари 2012

kire_33 последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 13:56