1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kingpiN
Последна активност:
28 ноември 2013
Зачленет:
22 oктомври 2008
Мислења:
84
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
70
Веб-страна:

Сподели

kingpiN

Баниран/a

kingpiN последен пат беше виден (како):
28 ноември 2013