1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои kimi makedonski ги следи

 1. bounty

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. delix

  Intern, Машко
  Мислења:
  702
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  232
 3. mdN

  Intern
  Мислења:
  175
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  20