1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kimi makedonski
Последна активност:
5 Јуни 2014
Зачленет:
19 Август 2009
Мислења:
440
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
45

Ги следи 3

Роденден:
7 Април 1992 (Возраст: 28)

Сподели

kimi makedonski

Intern, 28

kimi makedonski последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2014