• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од KILIDI

 1. K

  Помогнете ми да направам лед шоу

  каде може да го најдам овој `пин тип31` ??? да го одлемам од некој уред , или пак се продаваатнегден ?
 2. K

  Sony Reicsson w350

  можно ли е да ставам софтвер од др телефон на W350 ? ?? :cool:
 3. K

  Delete Windows XP...

  nema potreba od toa go srediv problemot so Unlocker 1.9 .... :))
 4. K

  Delete Windows XP...

  ne biva taka .. prbav ne mi dava.... daj drug nacin :D
 5. K

  Delete Windows XP...

  Jas imam XP-CD no ne e istotiot XP sto go imam vo kom... .ke moze li so toa CD da zavrsam rabota... ?
 6. K

  Delete Windows XP...

  Инсталирав WIndows 7 а не го избришав стариот XP, и сега имам и Windows 7 i XP како да го избришам XP-то...? Windows 7 ми е во Local Disk D , a XP во C, ..... ????? :):)
На врв Дно