1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KILIDI
Последна активност:
9 Февруари 2012
Зачленет:
24 Февруари 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

KILIDI

Intern

KILIDI последен пат беше виден (како):
9 Февруари 2012