1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KiLian
Последна активност:
11 Септември 2019 во 18:48
Зачленет:
9 ноември 2008
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
26 Февруари 1983 (Возраст: 36)

Сподели

KiLian

Intern, 36

KiLian последен пат беше виден (како):
11 Септември 2019 во 18:48