• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
K
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Мора да постираш нешто сериозно за да ти се бројат постовите.
  K
  kilek2
  Знам бато ама ми треба нешто да продадам па затоа онака набрзина да пишам нешо колку да се брои.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно