• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kikoskmk

  1. K

    WoW Eu Game time

    Доста плаќавте по 2000 денари за гејмкард. Сега постои можност за пониска цена да добиете 2 месеца на сигурен начин со гаранција!!!Сето ова е возможно и во Македонија сега преку опцијата RAF Game-Time (RAF - Recruit a Friend) на сите World of Warcraft EU Serveri!!! Понуда: 1 Mesec RAF...
На врв Дно